ČNS Šumperk, 82. aukce

Oppl - medaile ke kandidatuře na volbu prezidentem ČR v r.2013

Položka 449
Vyvolávací cena: 650 Kč
Docílená cena: 4 600 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Schwarzenberg Karel, 1937

Oppl - medaile ke kandidatuře na volbu prezidentem ČR v r.2013 b.l. (ražba 2014), portrét čelně, opis / rodový znak, opis NIHIL NISI RECTUM, Sign., 2xPunc.925, Ag matná 45 mm, 40,43 g_R!

Zachovalost: 0/0/0