ČNS Šumperk, 82. aukce

Zirndorf - medaile k 350.výr.bitvy 3.9.1632 - 1982

Položka 460
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 8 500 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Zirndorf - medaile k 350.výr.bitvy 3.9.1632 - 1982 Dvojportrét Albrechta z ValdšteFGjna a švédského krále Gustava II. Adolfa, opis / znak města s vojenskými atributy, opis Sign.FG, Punc.1000, Ag 40 mm, 24,87 g, na hraně číslov.360 In.Drobná plastiky č.3-4/2018, str.22-23_R!