Pátek 10.5.2019, 20:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Zirndorf - medaile k 350.výr.bitvy 3.9.1632 - 1982 Dvojportrét Albrechta z ValdšteFGjna a švédského krále Gustava II. Adolfa, opis / znak města s vojenskými atributy, opis Sign.FG, Punc.1000, Ag 40 mm, 24,87 g, na hraně číslov.360 In.Drobná plastiky č.3-4/2018, str.22-23_R!