ČNS Šumperk, 82. aukce

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého

Položka 483
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814 -1830

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého, 1829 (4660) Sv.Jan částečně zleva / 6řádk.nápis nad věncem Nesign., Nepunc., Ag 27 mm, 8,73 g, Do.4660, Gr.62, Přib.575a