ČNS Šumperk, 82. aukce

Hartz - Křestní tolar (tzv.Tauftaler)

Položka 502
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Církevní medaile nesignované - křestní

Hartz - Křestní tolar (tzv.Tauftaler), 1616 Sv.Jan Křtitel křtí Krista, hora, zářící slunce, nápisy, opis / 10řádkový nápis, opis, letopočet 1616, Nepunc., Ag 52 mm, 29.77 g _dob.ouško s písmeny DLD

Zachovalost: -1/1