Příjem limitů končí:Pátek 10.5.2019, 20:00:00.
Církevní medaile nesignované
Svatojiřská tolarová medaile, b.l. Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, opis / loď v bouři, opis, Nesign., Ag, 36 mm, 14,89 g