Pátek 10.5.2019, 20:00:00.
Církevní medaile signované - svatební
C.D. - Muž a žena si podávají ruce, nad nimi andílek, opis / pod Božím okem 2sepnuté ruce drží srdce, opis, Sign.C.D. (C.Dadler) Ag 40 mm, 14,54 g_st. po o.