ČNS Šumperk, 82. aukce

Montagny - svatební medaile

Položka 507
Vyvolávací cena: 480 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Církevní medaile signované - svatební

Montagny - svatební medaile, b.l. (cca 1830) Muž a žena v antickém oděvu proti sobě si podávají ruce / po obvodu věnec, uprostřed plocha pro vyrytí jmen, Sign., Ag 28 mm, 10,78 g_tém.