ČNS Šumperk, 82. aukce

Olomouc - II. moravské zemské střelby 1884

Položka 530
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 10.5.2019, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Olomouc - II. moravské zemské střelby 1884 Moravská orlice / 5řádk.nápis, Sign.J.Ch., Punc. Ag 32 mm, 18,31 g