ČNS Šumperk, 83. aukce

W.Schiffer - Georgius Fándly 1750 - 1811

Položka 1903
Vyvolávací cena: 750 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 8.11.2019, 20:00:00.

Trnava - pobočka NSČs

W.Schiffer - Georgius Fándly 1750 - 1811, k 240.výr.narození Portrét čelně, opis / alegorie zemědělství, opis Sign., Punc 900/1000, Ag 50 mm, 55 g