ČNS Šumperk, 83. aukce

Průmyslový palác

Položka 1930
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 8.11.2019, 20:00:00.

Praha - medaile Všeobecné československé výstavy 1991

Průmyslový palác, opis / pohled na siluety Prahy, vročení 1791 - 1891 - 1991, Sign.JČS, Punc.900, Ag 40 mm, 32,08 g_orig.etue