Pátek 8.11.2019, 20:00:00.
Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol, 1909 Poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak, opis Sign., Punc., Ag 45 mm, 39.69 g_R!