ČNS Šumperk, 83. aukce

Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol

Položka 667
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 7 000 Kč

Pátek 8.11.2019, 20:00:00.

Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol, 1909 Poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak, opis Sign., Punc., Ag 45 mm, 39.69 g_R!