ČNS Šumperk, 84. aukce - DODRAŽBA

Menší peníz na korunovaci v Miláně

Položka 615
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Pondělí 18.5.2020, 18:00:00.

Ferdinand V., 1835 - 1848

Menší peníz na korunovaci v Miláně, září 1838 Portrét, opis / lombardská koruna, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 19 mm, 3.3 g, P.6/19, M.2586, H.3641, Nov.XVIII/G-9b