ČNS Šumperk, 84. aukce - DODRAŽBA

Abrahám a Izák

Položka 690
Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Pondělí 18.5.2020, 18:00:00.

Náboženské med.: Nikl Milicz a jeho dílna v Jáchymově

Abrahám a Izák, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Nesign., Nepunc., Pozlac.Ag 43 mm, Katz.392, Do.4393, Enzeb.184 _dob.ouško