ČNS Šumperk, 85. aukce

Madonna di Campiglio - 110 let turistických aktivit

Položka 2556
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Pátek 11.9.2020, 20:00:00.

Itálie

Madonna di Campiglio - 110 let turistických aktivit, 1872 - 1982 Stojící medvěd před obcí, opis / opis v růžici, nesign., Punc.925, Ag 32 mm, 10.82 g

Zachovalost: proof