Pátek 11.9.2020, 20:00:00.
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
J.Tautenhayn - medaile na památku sňatku, 10.V.1881#Ag Dvojportrét zprava, opis / anděl s pochodní rozhazuje květy, opis, Sign., Punc.na hr., Ag 55 mm, 81.8 g, Do.3252, Ho.4002_tém.