ČNS Šumperk, 86. aukce

Ústřední hospodářská spol. pro Králov.české - Za zásluhy

Položka 1610
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 27.11.2020, 20:00:00.

Pichl I.B., 1850 - 1923 ( ražebna v Praze )

Ústřední hospodářská spol. pro Králov.české - Za zásluhy, b.l.#Ag Korunovaný český znak ve věnci, česko-něm.opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 53 mm, 53.56 g, Dob.28, Luk.610