ČNS Šumperk, 86. aukce

Pátek - národopisná a prům. výstava - Za zásluhy

Položka 1661
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Pátek 27.11.2020, 20:00:00.

Litomyšl

Pátek - národopisná a prům. výstava - Za zásluhy, 1894#Ag V kartuši městský znak, opis / pohled na město ve věnci, nápis, Sign., Punc.na hr., Ag 40 mm, 24,28 g