Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Polička
Kříž - hospodářská a průmyslová výstava, 1885#Ag Korunovaný znak v ozdobné kartuši, opis / letopočet ve vavřínovém věnci, Sign., Punc na hr., Ag 45 mm, 27,6 g_tém.