Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Vysoké Mýto
Na šestistyletou památku založení města 1867#Pozl Poprsí Přemysla Otakara II. čelně, opis / pohled na městskou bránu, dvojitý opis, Sign.W-S (V.Seidan), Pozl.bronz 40 mm, (na hr. označeno POZLACENO), MZČ.150/50, Mar.105