Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Vysoké Mýto
Šmakal - okresní hospodářská výstava 8.-10.9.1906 Hospodářská zvířata a stroje, opis / korunovaný český lev, opis Sign.Šmakal Praha, Punc.na hr., Ag 46 mm, 24,67 g