ČNS Šumperk, 86. aukce

Vilém II. - Medaile na 25 let vlády a 25 let spolku chovatelů

Položka 1718
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 27.11.2020, 20:00:00.

Vilém II. - Medaile na 25 let vlády a 25 let spolku chovatelů poštovních holubů 1888 - 1913, poprsí císaře zleva, opis / 9řáfk. nápis ve věnci, Nesign., Punc.950, Ag 40 mm, 30,92 g_dr.rysky v ploše