Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
L.Chr.Lauer - P.v.Beneckendorff und Hindenburg - na volbu říšským prezidentem 26.4.1925, poprsí čelně mírně zleva, opis / 4řádk.nápis v horní části, 6řádk.ve spodní části, Sign., Punc.990, Ag 33 mm, 14,96 g