Příjem limitů končí:Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Kremnica
Výstava mincí - napodobenina dukátu Karla Roberta, 1954 Nesign., Nepunc., Ag 20 mm Oživení kremnického baníctva, Tombak 20 mm