Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
A.Scharff - družstvo vídeňských výtvarných umělců b.l. Poprsí zprava, opis / větvička na pozadí se znaky, 3řádk.nápis Sign., Punc., Ag medailon 23x17 mm, 3,56 g_orig.raž.ouško