ČNS Šumperk, 86. aukce

Stříbrná lovecká medaile

Položka 455
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Docílená cena: 7 000 Kč

Pátek 27.11.2020, 20:00:00.

Špork František Antonín, 1691 - 1726

Stříbrná lovecká medaile, 1723 Vidění sv.Huberta / orel sedící na lovecké trubce, opis Nesign., Nepunc., Ag 28,5 mm, 7,99 g, Sborník HK 1977, str.40, č.2