Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Špork František Antonín, 1691 - 1726
Stříbrná lovecká medaile, 1723 Vidění sv.Huberta / orel sedící na lovecké trubce, opis Nesign., Nepunc., Ag 28,5 mm, 7,99 g, Sborník HK 1977, str.40, č.2