ČNS Šumperk, 86. aukce

Moravská Třebová - III.moravské zemské střelby 1886#Ag

Položka 558
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Pátek 27.11.2020, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Moravská Třebová - III.moravské zemské střelby 1886#Ag Moravská orlice, opis / 6řádk.nápis ve věnci Nesign., Punc.na hr., Ag 36 mm_tém.