ČNS Šumperk, 87. aukce - DODRAŽBA

Epli - medaile na položení základního kamene zámku 9.9.1767

Položka 507
Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Čtvrtek 20.5.2021, 20:00:00.

Münster - biskup., Maximilian Friedrich, 1762 - 1784

Epli - medaile na položení základního kamene zámku 9.9.1767 Korunov.ženská postava se znakem, ruka držící medailon s biskupem, 2řádk.nápis, opis / pohled na zámek, 3řádk.nápis v úseči, opis Sign., Punc. na hr., Ag 41 mm, 27,43 g, Erb.6532, LG.VI/418_R! tém.