ČNS Šumperk, 87. aukce - DODRAŽBA

J.Klieber a J.Harnisch - Intronizační jeton

Položka 521
Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Čtvrtek 20.5.2021, 20:00:00.

Olomouc-arcibiskup., Arcivév. Rudolf Jan, 1819 - 1831

J.Klieber a J.Harnisch - Intronizační jeton, 1819 Alegorický výjev, vročení, opis / 10-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., Ag 22 mm, Mo.2933, Taul.282_tém.