ČNS Šumperk, 88. aukce

5 Dukát 1620 C-C

Položka 10
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Docílená cena: 30 000 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Moravské stavy, 1619 - 1620

5 Dukát 1620 C-C, Olomouc - C.Cantor jako MKČ.608, Sign.S.(Soušek), Punc.986, Au 38 mm, 17,62 g_R!