ČNS Šumperk, 88. aukce

K.Zeman - Svatý Metoděj - metropolita moravský

Položka 1921
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Brno - pobočka ČNS

K.Zeman - Svatý Metoděj - metropolita moravský, 1986 Poprsí zpředu, závěsný křížek, nápis / písař píšící hlaholicí, nápisy, Sign., Punc.0.900, Ag 41 mm, 35.6 g, BK.5/13