ČNS Šumperk, 88. aukce

Moravský živnostenský spolek

Položka 1945
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Brno

Moravský živnostenský spolek, 1861 (udělena r.1901) Dvě postavy se standartou, německý opis / udělení ve věnci, Franz Rudoletzky 12.5.1901, Sign., Punc., Ag 33 mm, 15,82 g _dr.hr. v av., dr.rysky v rev.

Zachovalost: -1/1