ČNS Šumperk, 88. aukce

Berndorf (Dol.Rakousko) - křestní medaile 1917

Položka 582
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 480 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

Berndorf (Dol.Rakousko) - křestní medaile 1917 Průčelí novobarokního kostela sv.Markéty, německý opis se jménem ARTHUR KRUPP / 4řádk.něm.nápis s volným místem pro věnování Sign.St.Schwartz, Punc.na hr., Ag 21,5x37 mm, 12,82 g_orig.ouško