ČNS Šumperk, 88. aukce

IK (Johann Kittel) - křestní medaile b.l.

Položka 584
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

IK (Johann Kittel) - křestní medaile b.l., čtyři postavy při křtu, něm.opis / otebřená kniha s citátem z bible s ratolestí na ozdobném stole, něm.opis, Sign.I.K., Ag 48 mm, 25,45 g_dobové ouško R!