ČNS Šumperk, 88. aukce

F.Stuckhart - sv.Jan křtí Krista

Položka 593
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

F.Stuckhart - sv.Jan křtí Krista, nad nimi Bůh Otec a Duch Svatý, něm.opis schwabachem / 9řádk.něm.nápis schwabachem, na bocích tabulky z Desatera, dole kalich s hostií, Sign., Ag 49 mm, 31,05 g Gr.1411