ČNS Šumperk, 88. aukce - DODRAŽBA

H.Loos

Položka 586
Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Úterý 16.11.2021, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

H.Loos, H.Lorenz - křestní medaile b.l. (cca 1815) Výjev Kristova křtu v Jordánu / stojící Religio ukazuje křížem na bibli na oltáři, něm.nápis v úseči, něm.opis, Sign. v av. a rev., Ag 42,5 mm, 28,41 g, jako Gr.1383_dr.hr. tém.