ČNS Šumperk, 88. aukce - DODRAŽBA

Německo - křestní medaile b.l. (18.stol.)

Položka 603
Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Úterý 16.11.2021, 20:00:00.

Církevní medaile nesignované - křestní

Německo - křestní medaile b.l. (18.stol.) Poprsí Krista s oválnou gloriolou zprava, něm. opis / dítě ležící na křtitelnici, nahoře mezi dvěma oblaky Duch svatý, 3řádk.něm.nápis, opis, Ag 54 mm, 51,1 g_dr.st. po o. R!