ČNS Šumperk, 89. aukce

V.Oppl - medaile k výročí 75 let numismatické společnosti

Položka 1945
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Pátek 6.5.2022, 20:00:00.

Medaile vydané Českou Numismatickou Společností

V.Oppl - medaile k výročí 75 let numismatické společnosti, b.l. (1994) Dlaň s žetonem s číslem "75", opis / kopie denáru Sign., Nepunc. Ag 33 mm, 9.3 g, FM.A1/36, náklad 300 ks_tém.