ČNS Šumperk, 89. aukce

Šmakal - pamětní medaile

Položka 500
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 6.5.2022, 20:00:00.

Praha - klášter Křížovníků s hvězdou

Šmakal - pamětní medaile, 22.10.1912 Pohled na budovy kláštera / emblém řádu, květinová výzdoba, datum, Sign., Nepunc., Al 33 mm, 13.23 g, Gr.142, jako Přib.382b