ČNS Šumperk, 89. aukce

Nesign. - na 700 let od smrti krále Václava II.

Položka 91
Vyvolávací cena: 4 400 Kč

Pátek 6.5.2022, 20:00:00.

Česká Republika, 1993 -

Nesign. - na 700 let od smrti krále Václava II., 1305 - 2005 Replika pražského groše, opis / král se dvěma dětmi a dvěma znaky Punc.585, 20 mm, 3.5 g, vydala Zlatá koruna, náklad 200 ks_orig.kaplse + etue + certifikát č.172

Zachovalost: proof