ČNS Šumperk, 89. aukce - DODRAŽBA

F.Weigand - výročí sňatku císařského páru

Položka 1999
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Pátek 20.5.2022, 20:00:00.

F.Weigand - výročí sňatku císařského páru, b.l.(1906) Dvojportrét zprava, opis / 7řádkový nápis, hvězdičky Sign., Nepunc., Ag 45 mm, 50,85 g