ČNS Šumperk, 89. aukce - DODRAŽBA

Brooklyn - (Broklynia) - Tristanův řád

Položka 2164
Vyvolávací cena: 320 Kč

Pátek 20.5.2022, 20:00:00.

Schlaraffia

Brooklyn - (Broklynia) - Tristanův řád, stříbrný modře smaltovaný rupertský kříž, stříbrný věnec, ve středu zlatá hlava výra, opis v černém mezikruží TRISTHAHN . BROKLYNIA, v rev.sign.A.SchwerdtStuttgart, 2x42 mm_dr.poškoz.smalt ouško

Zachovalost: -1/-