ČNS Šumperk, 89. aukce - DODRAŽBA

Kulmbach (Culminaha) - řád rytíře Presto

Položka 2216
Vyvolávací cena: 320 Kč

Pátek 20.5.2022, 20:00:00.

Schlaraffia

Kulmbach (Culminaha) - řád rytíře Presto, bíle smaltovaný modře rámovaný maltézský kříž, ve střed výr a lyra, nápis PRESTO a opis CULMINAHA, Pozlac.bronz 51,4x51,4 mm_dr.poškoz.smalt

Zachovalost: 1/-