ČNS Šumperk, 89. aukce - DODRAŽBA

P.H.Müller - kráčející Kristus v krajině

Položka 526
Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Pátek 20.5.2022, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

P.H.Müller - kráčející Kristus v krajině, na zemi ležící dítě pod stromem, opis / Bůh otec křtí dítě, Kristus a kříži, Duch svatý, opis Sign. (z let 1690 - 1718), Ag 48 mm, 26.36 g_dob.ouško