ČNS Šumperk, 90. aukce

Žeton k 139. aukci brněnské pobočky

Položka 1910
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 900 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Brno - pobočka ČNS

Žeton k 139. aukci brněnské pobočky, 4.12.1999 Replika 1/4 Tolar.klipy Albrechta z Valdštejna 1630, opis, Sign.P.SOU, Nepunc., Ag 27x27 mm, 11,4 g, nákl.86 ks, Sas.13a, MF.A2/37a