Příjem limitů končí:Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Lukáš Jan, 1944 -
Tourský groš (tlustý) s opisem Karolvs Imp, b.l. (1998) Sign., Ag 28 mm, Punc.999, 13 g, Mor.str.190