ČNS Šumperk, 90. aukce

Tourský groš (tlustý) s opisem Karolvs Imp

Položka 1938
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Lukáš Jan, 1944 -

Tourský groš (tlustý) s opisem Karolvs Imp, b.l. (1998) Sign., Ag 28 mm, Punc.999, 13 g, Mor.str.190