ČNS Šumperk, 90. aukce

Nesign. - císařská koruna Karla IV. z r.1355

Položka 1968
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - císařská koruna Karla IV. z r.1355, b.l. Císařská koruna, opis / detail koruny, opis Nesign., Punc.na hr. 999, Ag 37 mm, 31,08 g (1 unce)