ČNS Šumperk, 90. aukce

Nesign. - založení Menšího města pražského Přem.Otakarem II.

Položka 1970
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 750 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - založení Menšího města pražského Přem.Otakarem II. 1257 - 2007, sedící král před hradbami města, opis / kříž s medailony, opis, Nesign., Punc.na hr. 999, Ag 37 mm, 31,00 g (1 unce)