ČNS Šumperk, 90. aukce

Ingobertský tolar - 150 let města 1979

Položka 1972
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Německo - St.Ingbert (v Sársku)

Ingobertský tolar - 150 let města 1979 polopostava sv.Ingoberta čelně, opis / znak města, opis Nesign., Punc.986, Ag 41 mm, 30,20 g

Zachovalost: proof