ČNS Šumperk, 90. aukce

Nesign. - Michail Gorbačov + Ronald Reagan

Položka 2002
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Německo - BRD

Nesign. - Michail Gorbačov + Ronald Reagan, 29.5.1988 Poprsí proti sobě, v pozadí panorama Moskvy, opis / znaky států Punc.999, Ag 40 mm, 19,95 g

Zachovalost: proof