Příjem limitů končí:Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Vatikán, Pavel VI., 1963 - 1978
Nesign. - úmrtní medaile 1978 Portrét papeže mírně zeva / Justiniánův kříž, opis Punc.1000/1000, Ag 40 mm, 23,76 g